Ласкаво просимо на сайт Дубенського МУВГ

Новини Дубенського міжрайонного управління водного господарства за ГРУДЕНЬ 2019 року


27 грудня 2019

Дубенське міжрайонне управління водного господарства проводить заміну водогосподарських інформаційних знаків старого зразка на сучасні банери з дотриманням стандартів якості та корпоративного стилю Держводагенства. Станом на 27 грудня 2019 року встановлено сучасний банер на осушувальній системі «Вітчизна» Млинівського району
Детальну інформацію яка знаходиться на банерах можна отримати за допомогою мобільних додатків для зчитування QR і штрих кода.

Баннер Баннер Баннер Баннер Баннер

24 грудня 2019

Важливим фактором в підвищенні екологічної свідомості підростаючого покоління є проведення екологічних уроків в загальноосвітніх школах , професійно-технічних училищах. З року в рік працівники управління на протязі року проводять 50 таких уроків. Не став виключенням і 2019 рік. Станом на 26 грудня проведення уроків в загальноосвітніх закладах завершено. Надіємось , що результати екологічного виховання, які отримали школярі та студенти, будуть застосовуватись ними в повсякденному житті!

Навчання

23 грудня 2019

З метою підвищення ефективності використання праці працівників та досягнення належного професійного і посадового зростання , оцінки їх ділових та професійних якостей, виконуваних ними посадових обов»язків ,відповідно до Закону України «Про професійний розвиток працівників» та Положення про атестацію працівників управління , 23 грудня 2019 року було проведено атестацію керівників , професіоналів, фахівців та технічних службовців Дубенського міжрайонного управління водного господарства.

Атестація Атестація

4 грудня 2019

На замовлення Привільненської сільської ради Дубенське міжрайонне управління водного господарства надало послуги бульдозером з впорядкування сміттєзвалища твердих побутових відходів біля с. Привільне Дубенського району.

Бульдозер Бульдозер Бульдозер
scroll