Ласкаво просимо на сайт Дубенського МУВГ

Новини Дубенського міжрайонного управління водного господарства за ЖОВТЕНЬ 2019 року


28 жовтня 2019 року

Надання платних послуг
У жовтні місяці поточного року працівниками Дубенського МУВГ було надано послуги по очистці екскаватором нерестовища Млинівського водосховища в с. Озліїв Млинівського району.

Послуги Послуги

02 жовтня 2019 року

Наше майбутнє , майбутнє наших дітей і онуків залежатиме від того , в якому навколишньому природному середовищі ми житимемо.. А це залежить від кожного з нас, нашої екологічної та громадської свідомості. До термінових мір по оздоровленню екологічної ситуації відноситься : АКТИВІЗАЦІЯ ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ В ШКОЛАХ.
30 вересня, після проведеного уроку на екологічну тему «Вода основа життя» , в рамках акції «Міжнародний день чистих берегів» , учнів Млинівського державного технолого-економічного коледжу було залучено до прибирання берегів Млинівського водосховища від побутового сміття.

Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання

01 жовтня 2019 року

27 вересня , проведений еколого-просвітницький захід в рамках акції «Міжнародний день чистих берегів», із залученням учнів Демидівського вищого професійного училища №25. В рамках акції проведено урок на екологнічну тему, після якого учні долучилися до прибирання берегів Хріницького водосховища від побутового сміття.

Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання Прибирання
scroll