Ласкаво просимо на сайт Дубенського МУВГ

Новини Дубенського міжрайонного управління водного господарства за ЛИПЕНЬ 2015 року


29 липня 2015 року

Виконання робіт по захисту від підтоплення паводковими та повеневими водами присадибних ділянок у с. Мильча Мильчанської сільської ради Дубенського району - культуртехнічні роботи ( зрізування густого чагарнику )

Вирубка Вирубка Вирубка Вирубка

6 липня 2015 року

Протягом січня – червня 2015 року силами Дубенського МУВГ згідно плану експлуатаційних робіт виконано :очистку міжгосподарських каналів -925 м³;вирубку чагарнику на каналах міжгосподарської мережі на площі – 136,37 га;обкошування каналів , дамб та прилеглих територій до насосних станцій на площі 136,37 га;

Обкошування Обкошування Обкошування Обкошування

ремонт гідротехнічних споруд (побілка ,маркування,підсипка проїжджої частини ) в кількості 86 шт.;

Ремонт Ремонт Ремонт

ремонт водомірних постів в кількості 2 шт.; ремонт будівель насосних станцій -2 шт.;

Насосна Насосна

проведено поточних ремонтів на суму – 93,698 т. грн.; надано послуг та виконано робіт стороннім організаціям та особам на суму 406,634 т. грн..; виконано робіт по технічному обслуговуванню внутрішньогосподарської мережі на суму 130,538 т. грн.


2 липня 2015 року

В зв’язку з тим , що маловодний рік та пониженням рівня води в Хріницькому водосховищі до мінімальних відміток , в Демидівській РДА було проведено засідання міжвідомчої комісії по дотриманню режиму роботи водосховища . На комісії було обговорено та встановлено режим роботи водосховища на меженний період.

scroll